Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

IT.mk 1337 Giveaway #24: Headphones Jabra Evolve 20 Ms Stereo W/Microphone,4999-823-109

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
249
805
www.IT.mk
Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни подароци. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337 членови преку Random.org.


Подарокот за овој месец е: Headphones Jabra Evolve 20 Ms Stereo W/Microphone,4999-823-109

product_7674_1-768x1168-1.jpg
product_7674_2-768x1362-1.jpg


Jabra Evolve 20 MS Stereo се слушалки со жичен USB приклучок, дизајнирана за корисници кои бараат професионален квалитет на звукот како и удобност при долготрајна употреба. Оваа слушалка се истакнува со својата способност за намалување на бучавата на позадината, притоа обезбедувајќи кристално чист звук за време на телефонски разговори. Софтверот Jabra Direct и Jabra Express овозможуваат лична прилагодба на слушалката и ажурирање на фирмверот, додавајќи дополнителна вредност. Jabra Evolve 20 MS Stereo нуди и заштита за слухот преку функцијата PeakStop, како и широкопојасен аудио за добар квалитет на звукот. Со гаранција и вградена светлина која покажува кога имате разговор, оваа слушалка е одличен избор.

Моменталната регуларна продажна цена за овој уред на IT.mk/market е 3.450 денари, додека за членови со 1337 членство, цената со попуст изнесува 3.060 ден. Производот е достапен за нарачка во ИТ маркет.Добитникот на овој подарок ќе биде прогласен во 13.37 часот (15.11.2023) во оваа тема на ИТ форумот.

За да не ја пропуштиш можност да го добиеш следниот подарок, поддржи ја работата на IT.mk со премиум членство и учествувај во месечните giveaways! Премиум членството на IT.mk нуди и многу повеќе, а деталите можеш да ги дознаеш тука.
 
Изменето од модератор:

Metuzalem

Tootle Puffer
28 ноември 2010
7.417
13.323
1000 Скопје
Metuzalem's setup  
Processor & Cooler
i7-2600K @4,6 GHz, Noctua NH-D14
Motherboard
ASUS P8Z68-V/GEN3
Storage
Samsung 840 Pro 256 Gb SSD, Samsung Spinpoint F3 1 Tb
PSU
CM 600W Silent Pro Gold
RAM
Kingston @1866
Video card
Radeon HD 7750
Case
HAF 912 Plus
Mouse
ASUS ROG GX950
Keyboard
Filco Majestouch-2, Logitech G710+
Audio
Realtek ALC892
Monitor
Viewsonic VX2753MH-LED
OS
WinServer2003, Win7 x64
Месецов... @D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: D

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.605
1.744
Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни подароци. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337 членови преку Random.org.


Подарокот за овој месец е: Headphones Jabra Evolve 20 Ms Stereo W/Microphone,4999-823-109

product_7674_1-768x1168-1.jpg
product_7674_2-768x1362-1.jpg


Jabra Evolve 20 MS Stereo се слушалки со жичен USB приклучок, дизајнирана за корисници кои бараат професионален квалитет на звукот како и удобност при долготрајна употреба. Оваа слушалка се истакнува со својата способност за намалување на бучавата на позадината, притоа обезбедувајќи кристално чист звук за време на телефонски разговори. Софтверот Jabra Direct и Jabra Express овозможуваат лична прилагодба на слушалката и ажурирање на фирмверот, додавајќи дополнителна вредност. Jabra Evolve 20 MS Stereo нуди и заштита за слухот преку функцијата PeakStop, како и широкопојасен аудио за добар квалитет на звукот. Со гаранција и вградена светлина која покажува кога имате разговор, оваа слушалка е одличен избор.

Моменталната регуларна продажна цена за овој уред на IT.mk/market е 3.450 денари, додека за членови со 1337 членство, цената со попуст изнесува 3.060 ден. Производот е достапен за нарачка во ИТ маркет.Добитникот на овој подарок ќе биде прогласен во 13.37 часот (15.11.2023) во оваа тема на ИТ форумот.

За да не ја пропуштиш можност да го добиеш следниот подарок, поддржи ја работата на IT.mk со премиум членство и учествувај во месечните giveaways! Премиум членството на IT.mk нуди и многу повеќе, а деталите можеш да ги дознаеш тука.
Овај месец 15ти се падна на 7ми.
Таква е годината.
Ама ако :)
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
5.626
17.121
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D15 Chromax.black
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
MSI RTX3080 SuprimX
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2, Logitech MX Master 3, Logitech Wireless G Pro, Logitech G703
Keyboard
Keychron Q2, Keychron Q6, Logitech MX Keys Mini
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 11 + MacOS

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.833
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно