Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1337 Giveaway #14: Безжичен гејминг headset Logitech G435 Ultra-light Bluetooth црн

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
216
668
www.IT.mk
Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337 членови преку Random.org.

Подарокот за овој месец е: Безжичен гејминг headset Logitech G435 Ultra-light Bluetooth црн
Logitech-G435-Ultra-light-Wireless-Bluetooth-Gaming-Headset-3.jpg
Logitech-G435-Ultra-light-Wireless-Bluetooth-Gaming-Headset-2.jpg


Играјте игри и слушајте музика удобно со моќен и чист звук. Овие слушалки овозможуваат поврзување со вашите уреди преку LIGHTSPEED wireless и Bluetooth, а има и dual микрофони кои го изолираат шумот во позадина.

Моменталната регуларна продажна цена за овој уред на IT.mk/market е 5.290 денари, додека за Basic членови со попуст е 5.080, а за 1337, цената со попуст изнесува 4.910 ден.Добитникот на овој подарок ќе биде прогласен во 13.37 часот денеска (15.01.2023) во оваа тема на ИТ форумот.

За да не ја пропуштиш можност да го добиеш следниот подарок, поддржи ја работата на IT.mk со премиум членство и учествувај во месечните giveaways! Премиум членството на IT.mk нуди и многу повеќе, а деталите можеш да ги дознаеш тука.
 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.271
1.333

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
514
333
Уште еднаш ви благодарам за поклонот. Испадна нај искористено парче електроника по дома :cool:
Лесни се и удобни, не болат уши и успешно се додржува работен ден со нив на глава. Фактот што се со усб ресивер и блутут е одлично и лесна е промената меѓу нив. Звукот не е ништо посебно, би кажал просечни се но комбинирано со нивната практичност одлични се за секојдневно користење. Ги полнам отприлика два пати неделно и според мене тоа е прифатливо. На нет ги мрчкаат за пластичната изработка, но според мене тоа е тоа што ги прави лесни и ненаметливи и е позитивна страна.
 

Атачменти

 • 20230118_101537.jpg
  20230118_101537.jpg
  1,9 MB · Прегледи: 48
 • 20230118_101722.jpg
  20230118_101722.jpg
  2,1 MB · Прегледи: 48
 • 20230118_102134.jpg
  20230118_102134.jpg
  1,5 MB · Прегледи: 48

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.089
Мислења
955.143
Членови
34.494
Огласи
2.303
Најнов член
Davidof
На врв Дно