Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

1337 Giveaway #15: Безжичен звучник Google Nest Mini (2-ра генерација) GA00638

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
218
669
www.IT.mk
Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337 членови преку Random.org.

Подарокот за овој месец е: Безжичен звучник Google Nest Mini (2-ра генерација) GA00638

Google-Nest-Mini2nd-1.jpgМоменталната регуларна продажна цена за овој уред на IT.mk/market е 2.530 денари, додека за Basic членови со попуст е 1.990, а за 1337, цената со попуст изнесува 999 ден.
Напомена:
Преостанато 1 парче на залиха.
Добитникот на овој подарок ќе биде прогласен во 13.37 часот денеска (15.02.2023) во оваа тема на ИТ форумот.

За да не ја пропуштиш можност да го добиеш следниот подарок, поддржи ја работата на IT.mk со премиум членство и учествувај во месечните giveaways! Премиум членството на IT.mk нуди и многу повеќе, а деталите можеш да ги дознаеш тука.
 

marv

Unbeatable
5 октомври 2007
4.938
4.434
Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337 членови преку Random.org.

Подарокот за овој месец е: Безжичен звучник Google Nest Mini (2-ра генерација) GA00638

Google-Nest-Mini2nd-1.jpgМоменталната регуларна продажна цена за овој уред на IT.mk/market е 2.530 денари, додека за Basic членови со попуст е 1.990, а за 1337, цената со попуст изнесува 999 ден.
Напомена:
Преостанато 1 парче на залиха.
Добитникот на овој подарок ќе биде прогласен во 13.37 часот денеска (15.02.2023) во оваа тема на ИТ форумот.

За да не ја пропуштиш можност да го добиеш следниот подарок, поддржи ја работата на IT.mk со премиум членство и учествувај во месечните giveaways! Премиум членството на IT.mk нуди и многу повеќе, а деталите можеш да ги дознаеш тука.
Во Маркет ми го дава со цена од 2160 .... Како да го земам за 999ден ?
 

omegaRED

Adeptus Astartes
13 септември 2011
2.503
3.397
Скопје
omegaRED's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 5800X & NZXT Kraken X63
Motherboard
ASUS TUF Gaming X570 Plus
Storage
2TB Samsung 970 EVO Plus, 1TB Silicon Power P34A80, 6TB WD Red + 2TB Toshiba
PSU
CoolerMaster Vanguard V1000
RAM
4 x 8GB Kingston HyperX @ 3600 MHz
Video card
MSI RTX4090 Suprim X
Case
NZXT H710i black/white
Mouse
Logitech G903 Lightspeed
Keyboard
Keychron Q3
Audio
SteelSeries Arctis Pro Wireless & Logitech X540
Monitor
LG UltraWide 38WN95C-W
OS
Windows 10 x64 Pro

D

Администратор
31 март 2007
3.873
3.864
www.iwmnetwork.com
Во Маркет ми го дава со цена од 2160 .... Како да го земам за 999ден ?

Јас сум најавен, и кај мене цената е 2.180 денари за белиот кој е на залиха, додека црниот е 999 денари но од тој нема на залиха.

Fixed.
Напомена: Преостанато е само 1 парче на залиха.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.106
Мислења
955.566
Членови
34.510
Огласи
2.315
Најнов член
IreneBall
На врв Дно