Zdravo Blagojce,
Da odev na kursot po java i j2ee vo integra minatata godina.Da ti kazam iskreno kursot e dobar i mozes da naucis dosta raboti,se uci java od pocetno nivo pa posle ima drug kurs za web programiranje so pomis na j2ee tehnologija.vredi da se izodi jas sum zadovolen vo odnos na toa kade bev pred da otidam na kurs i kade sum sega so poznavanjata na programiranjeto i web tehnologiite.Mozam da ti dadam broj od Dean Josevski covekot koj ni predavase da go kontaktiras.047202990 ili da otides vo biznis centarot ili pelangonka dva tamu imaat predavalni.ako treba nesto poveke slobodno pisi.pozdrav
Da odev na kursot po java i j2ee vo integra minatata godina.Da ti kazam iskreno kursot e dobar i mozes da naucis dosta raboti,se uci java od pocetno nivo pa posle ima drug kurs za web programiranje so pomis na j2ee tehnologija.vredi da se izodi jas sum zadovolen vo odnos na toa kade bev pred da otidam na kurs i kade sum sega so poznavanjata na programiranjeto i web tehnologiite.Mozam da ti dadam broj od Dean Josevski covekot koj ni predavase da go kontaktiras.047202990 ili da otides vo biznis centarot ili pelangonka dva tamu imaat predavalni.ako treba nesto poveke slobodno pisi.pozdrav