• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IT.mk | Форум

psyside
psyside
Зависи каков корисник си, и што сакаш од одреден телефон.
W
worker_x
Слободно одговори како за себе да го земаш (те читам на форумов, имам доверба) :)
psyside
psyside
Која цена можеш да ги земеш?
На врв Дно