• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1485

Сите (10) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (8) Уау Уау (1) Љубов Љубов (1)

  1. Ми се допаѓа

   gOJDO

   Illuminator Од сред село
   • Мислења
    10,296
   • Реакции
    16,236
   • Поени од трофеи
    2,317
  2. Љубов

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    407
   • Реакции
    263
   • Поени од трофеи
    155
  3. Ми се допаѓа

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    4,019
   • Реакции
    4,318
   • Поени од трофеи
    1,702
  4. Уау

   stefan_off

   Gaining Experience Од Радовиш
   • Мислења
    478
   • Реакции
    401
   • Поени од трофеи
    315
  5. Ми се допаѓа

   goce03

   Practice makes perfect 41 Од Skopje
   • Мислења
    1,085
   • Реакции
    1,856
   • Поени од трофеи
    365
  6. Ми се допаѓа

   TATA_MATA

   Unstoppable
   • Мислења
    1,970
   • Реакции
    2,534
   • Поени од трофеи
    1,492
  7. Ми се допаѓа

   StalkeR

   Unbeatable
   • Мислења
    4,465
   • Реакции
    4,650
   • Поени од трофеи
    1,817
  8. Ми се допаѓа

   Gaston

   Unstoppable
   • Мислења
    1,644
   • Реакции
    2,909
   • Поени од трофеи
    1,612
  9. Ми се допаѓа

   borcep

   Practice makes perfect 41 Од Скопје
   • Мислења
    974
   • Реакции
    1,486
   • Поени од трофеи
    280
  10. Ми се допаѓа

   dekomote

   Unstoppable 37 Од Скопје
   • Мислења
    1,330
   • Реакции
    3,021
   • Поени од трофеи
    1,355
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно