• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6021

Сите (12) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (12)

  1. Ми се допаѓа

   LAconfidential21

   Intern 27
   • Мислења
    0
   • Реакции
    0
   • Поени од трофеи
    0
  2. Ми се допаѓа

   Sase_91

   Intern 29
   • Мислења
    1
   • Реакции
    3
   • Поени од трофеи
    60
  3. Ми се допаѓа

   fuzzjaw

   Unstoppable
   • Мислења
    1,577
   • Реакции
    2,671
   • Поени од трофеи
    1,507
  4. Ми се допаѓа

   MusicFreak

   Gaining Experience
   • Мислења
    926
   • Реакции
    76
   • Поени од трофеи
    295
  5. Ми се допаѓа

   Astraion

   Unstoppable 40
   • Мислења
    1,789
   • Реакции
    2,692
   • Поени од трофеи
    1,492
  6. Ми се допаѓа

   DrMTR

   Guru 33
   • Мислења
    6,714
   • Реакции
    6,735
   • Поени од трофеи
    2,202
  7. Ми се допаѓа

   Potop

   Gaining Experience 37
   • Мислења
    216
   • Реакции
    231
   • Поени од трофеи
    180
  8. Ми се допаѓа

   moongose

   Unstoppable
   • Мислења
    2,677
   • Реакции
    3,047
   • Поени од трофеи
    1,692
  9. Ми се допаѓа

   TexasUS

   Gaining Experience
   • Мислења
    328
   • Реакции
    238
   • Поени од трофеи
    155
  10. Ми се допаѓа

   HoLfElDeR

   Gaining Experience Од Непозната
   • Мислења
    151
   • Реакции
    74
   • Поени од трофеи
    220
  11. Ми се допаѓа

   Tehnologiva

   Practice makes perfect 23
   • Мислења
    1,386
   • Реакции
    1,229
   • Поени од трофеи
    492
  12. Ми се допаѓа

   TylerMkD

   Unstoppable
   • Мислења
    2,406
   • Реакции
    3,920
   • Поени од трофеи
    1,692
 • Вчитување…
На врв Дно