1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
TylerMkD
Последна активност:
20 Април 2019 at 05:55
Зачленет:
7 ноември 2014
Мислења:
1,960
Допаѓања:
3,205
Поени од трофеи:
1,442
Пол:
Машко

Сподели

TylerMkD

Unstoppable , Машко

TylerMkD последен пат беше виден (како):
Прегледува тема MacBook Pro Mid 2015, 20 Април 2019 at 05:55