• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #2776

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   brasica

   Practice makes perfect
   • Мислења
    661
   • Реакции
    1,004
   • Поени од трофеи
    517
  2. Ми се допаѓа

   Joco Ilievski

   Gaining Experience 24 Од Тетово, Јегуновце
   • Мислења
    238
   • Реакции
    233
   • Поени од трофеи
    190
 • Вчитување…
На врв Дно