1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Joco Ilievski
Последна активност:
14 Јули 2020 во 20:01
Зачленет:
24 Август 2011
Мислења:
151
Допаѓања:
119
Поени од трофеи:
150

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
21 Јануари 1997 (Возраст: 23)
Локација:
Тетово, Јегуновце

Сподели

Joco Ilievski

Gaining Experience, Машко, 23, од Тетово, Јегуновце

Joco Ilievski последен пат беше виден (како):
14 Јули 2020 во 20:01