• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1

Сите (10) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (10)

  1. Ми се допаѓа

   Ile bocev

   Gaining Experience 36
   • Мислења
    295
   • Реакции
    238
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   Dave1

   Gaining Experience
   • Мислења
    62
   • Реакции
    102
   • Поени од трофеи
    80
  3. Ми се допаѓа

   moongose

   Unstoppable
   • Мислења
    2,928
   • Реакции
    3,295
   • Поени од трофеи
    1,692
  4. Ми се допаѓа

   Psycore

   On your way to fame Од Скопје
   • Мислења
    617
   • Реакции
    637
   • Поени од трофеи
    245
  5. Ми се допаѓа

   dddragan

   Gaining Experience
   • Мислења
    329
   • Реакции
    387
   • Поени од трофеи
    205
  6. Ми се допаѓа

   Jedah

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,050
   • Реакции
    1,553
   • Поени од трофеи
    475
  7. Ми се допаѓа

   architect

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,096
   • Реакции
    2,651
   • Поени од трофеи
    1,802
  8. Ми се допаѓа

   TheMarshal

   Unstoppable 31
   • Мислења
    1,424
   • Реакции
    2,268
   • Поени од трофеи
    1,452
  9. Ми се допаѓа

   [email protected]

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    90
   • Реакции
    121
   • Поени од трофеи
    130
  10. Ми се допаѓа

   toplel

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,003
   • Реакции
    1,377
   • Поени од трофеи
    305
 • Вчитување…
На врв Дно