1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ile bocev
Последна активност:
19 oктомври 2019 во 17:51
Зачленет:
15 ноември 2015
Мислења:
246
Допаѓања:
182
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко
Роденден:
22 oктомври 1984 (Возраст: 34)

Сподели

Ile bocev

Gaining Experience, Машко, 34

Ile bocev последен пат беше виден (како):
19 oктомври 2019 во 17:51