1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Toni100jkovski
Последна активност:
12 Јули 2014
Зачленет:
11 Април 2012
Мислења:
28
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

Toni100jkovski

Intern, Машко, од Скопје

Toni100jkovski последен пат беше виден (како):
12 Јули 2014