1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
StabiKaa
Последна активност:
7 Февруари 2010
Зачленет:
23 ноември 2009
Мислења:
8
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
9 Септември 1993 (Возраст: 26)

Сподели

StabiKaa

Intern, 26

StabiKaa последен пат беше виден (како):
7 Февруари 2010