• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Последна активност на mickeymkd

 • mickeymkd
  mickeymkd реагираше на мислењето на lumixoid во темата Купувам процесор Intel Core i5-3470T со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Купувам процесор како во насловот. За да биде 100% прецизно еве линк од Intel Ark Intel® Core™ i5-3470T Processor (3M Cache, up to 3.60...
 • mickeymkd
  mickeymkd одговори на темата Најдобар евтин таблет?.
  Со овие спецификации што ги пиша таблетот не спаѓа во категорија евтин, туку минимум 2-3 пати поскап од таблетите наведени во првиот...
На врв Дно