1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Distress
Последна активност:
2 Септември 2019
Зачленет:
20 Јануари 2008
Мислења:
7
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165

Сподели

Distress

Intern

Distress последен пат беше виден (како):
2 Септември 2019