1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Digitalinventor
Последна активност:
14 ноември 2019 во 13:37
Зачленет:
14 Април 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
9 Август 1984 (Возраст: 35)

Сподели

Digitalinventor

Intern, Машко, 35

Digitalinventor последен пат беше виден (како):
14 ноември 2019 во 13:37