• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

DeltaHost

Роденден
13 јуни 1983 (Возраст: 37)
Прекар
Делта Хост
Професија
Хостинг
Омилен цитат
Делта Хостинг е најдобрата и најквалитетната хостинг компанија во Македонија која ви нуди најдобар избор за многу поволни цени. Можеби не сме најдобри но не сме чу
Програмски јазици
C++,Visual Basic, .NET , C#, PHP , Java , Phyton , Perl , Pascal , Pawn.
Најчесто користени апликации
LiveZilla,Photoshop,VMWare..

Трофеи

  1. 50

    5 Години со нас

    Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
На врв Дно