1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Македонски Блогови

Дискусија во форумот 'Блогирање и блогосфера' започната од SwIPE, 3 Јуни 2007.

 1. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  137
  10 ноември 2007
  Машко
  За сите заинтересирани за фотошоп, сите што сакаат да научат повеќе работи за фотошоп нека го ѕирнат овој блог:
  http://rukigallery.blogspot.com/
  :bravo:
   
 2. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  :bravo: Ima odlicni tutorijali.
   
 3. alexard

  alexard
  Intern

  14
  1
  25 ноември 2007
  Вчера www.kumanovac.com го имаше 10000 посетител за 19 дена постоење.

  Благодарност до сите читатели, соработници и подржувачи на www.kumanovac.com!

  Поздрав!
   
 4. alifaan

  alifaan
  Intern

  4
  0
  3 ноември 2008
 5. the.Escapist

  the.Escapist
  Intern

  266
  20
  21 Јануари 2009
  http://antidnevnik.blog.com.mk/

  Еве дел од поинтересните наслови на постовите

  - Самозапалување
  - Сонична левитација
  - Психопатија и политика
  - Ментална шпионажа

  итн. :D
   
 6. Руки

  Руки
  Intern

  2
  0
  5 Февруари 2009

  :wtff: дали јас добро гледам или ова е мојот блог??????

  Моментално сум оваква :D

  Инаку блогов го немам чепнато три месеца поради огромни обврски и вечерва седнав да средам некои ствари на него (сменето е името на блогот: www.fotoshop-tutorial.blogspot.com ) и една другарка ми прати линк од странава и јас останав со отворена уста исеуште сум ...

  Да не бегам од темава најпосетувани блогови се мојот и
  www.bat-blog.org
   
 7. dejan.dimitrovs

  dejan.dimitrovs
  Intern

  2
  0
  8 Февруари 2009
 8. alexard

  alexard
  Intern

  14
  1
  25 ноември 2007
  Како никогаш до сега на www.kumanovac.com се имплеметирани неколку новитети:
  1. Додадени се линкови за можност да ја споделите статијата со Вашите пријатели на повеќе социјални мрежи (и Facebook нормално)
  2. Статијата да ја пратите на Вашите пријатели преку e-mail
  3. По секоја статија има 4 предлог статии за читање
  4. Може да ја оцените секоја статија (смешно, интересно, тужно)
  5. kumanovac.com има нов дизајн

  Се читаме на www.kumanovac.com
   
 9. alexard

  alexard
  Intern

  14
  1
  25 ноември 2007
 10. plisner

  plisner
  Intern

  29
  2
  14 ноември 2009
 11. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
 12. Јован

  Јован
  Intern

  253
  10
  20 Април 2010
 13. Gateway

  Gateway
  Intern

  103
  2
  21 Март 2009
 14. acer-mk

  acer-mk
  Intern

  35
  0
  2 Април 2009
  Машко
 15. ExtremeBt

  ExtremeBt
  Gaining Experience

  263
  69
  16 Мај 2009
 16. hajan

  hajan
  Intern

  3
  0
  28 Септември 2010
 17. Wix

  Wix
  Intern

  2
  0
  22 Мај 2011
  www.gadget.mk мое дело, за сите електронски играчки или гаџети, како сакате... блог на сопствен домен и хостинг :)
   
 18. cyberlady

  cyberlady
  Intern

  1
  6
  18 Април 2017
  Женско
  Пред една недела го започнав блогот Три години сама - блог во кој го опишувам мојот живот, како се соочив со стравот од осаменост и научив да го контролирам

  Три години сама
   
  На JensenInterceptor, birdfly, ARMac и уште 3 други им се допаѓа ова.
 19. Avid

  Avid
  Guru

  4,084
  6,077
  21 Јануари 2009
  Стравот од осаменост
  Followed by 3000+ луѓе
  социјални мрежи
  2017
  13 reasons why
   
  На JensenInterceptor и toplel им се допаѓа ова.
 20. toplel

  toplel
  On your way to fame

  565
  605
  18 Август 2016
  Машко
  [​IMG]
   
  На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа ова.
 21. Accipiter82

  Accipiter82
  Intern

  25
  14
  1 Јули 2010
 22. A_lex

  A_lex
  Intern

  9
  25
  9 Јули 2017
  Машко
Слични теми
 1. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,163
 2. IT Boss
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,170
Вчитување...

Сподели

Вчитување...