1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kodi - Генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од smole, 26 Септември 2016.

Тагови:
 1. 123456

  123456
  Gaining Experience

  590
  250
  12 Април 2013
  Машко
  Не се врзува, него кога двата ке ги ставиш во редух во му мовие/му тв шоу имаш 2 папки со watchilist едната е имдб другата е тракт, за мене боље е имдб затоа што сите торент сајтови користат имдб секогаш кога ке излезе нов филм кликам на имдб и одма watchlist одам.
   
  На Luxell му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Luxell

  Luxell
  Intern

  205
  42
  7 Јули 2012
  Машко
  Да и јас веќе денес заприметив со користењето на Trakt,повеќе можности и има доста добри апликации за него.
  Исто го користам IMDB имам акаунт доста долго време и поддесени листи на него со филмови.
  Инаку во главно супер е оваа опција со креирањето на листи,попрактично е многу за пристап до филмот во Exodus.
   
 3. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,135
  4,498
  21 Јануари 2009
  Де пушти линк да видам шо разбираш од филмови xD
   

Сподели

Вчитување...