1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства

Дискусија во форумот 'Анхоч' започната од NecrotoX, 1 Декември 2017.

Тагови:

Генерално кое е вашето мислење за Анхоч?

 1. Позитивно

  193 глас/а
  88.1%
 2. Негативно

  15 глас/а
  6.8%
 3. Немам никакво мислење

  11 глас/а
  5.0%
 1. alexandar23

  alexandar23
  Intern

  36
  13
  29 Јули 2017
  Машко
  Има некој инфо кога ќе се отвори новата продавница од анхоч? (кај мида)
   
  На farkizz му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Робсо

  Робсо
  Intern

  53
  34
  1 Септември 2018
  Колку е законски дозволено да го држат производот во анхоч сервис? 30 работни дена?
   
 3. Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,209
  9 Јуни 2015
  Машко
  имаше + денови мислам доколку си го оставил во салон а не во сервис..
   
 4. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,503
  1,825
  5 oктомври 2007
  Машко
  Нема тоа +денови барем не законски.

  Sent from my TELEFON using Tapatalk
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mkd

  mkd
  Gaining Experience

  255
  99
  5 Јуни 2007
  Машко
  Од вработен во Анхоч, добив информација дека планирале за околу 15-ти декември, но според темпото како го средуваат просторот, прашање дали ќе стигнат до тој датум.

   
  jassum20, alexandar23 и на farkizz им се допаѓа ова.
 6. micce

  micce
  Intern

  12
  6
  13 Февруари 2017
  Машко
  3Д Артист

  Сабота 21.12 како што прочитав негде...
   
  На Aowek му/ѝ се допаѓа ова.
 7. TIG@R

  [email protected]
  Gaining Experience

  90
  103
  6 Април 2013
  Машко
  И најавено попуст. FB_IMG_1576623595288.jpeg

  Испратено од JSN-L21 преку IT.mk форум апликација
   
  На JackDL и Pane-G им се допаѓа ова.
 8. TIG@R

  [email protected]
  Gaining Experience

  90
  103
  6 Април 2013
  Машко
  На ARMac му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,476
  7,467
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Мене птичка ми кажа дека дента сегде ќе важи попустот. Само да не ме лже мамичето нејзино.
   
  На TATA_MATA му/ѝ се допаѓа ова.
 10. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,199
  744
  12 Април 2013
  Машко
  попустиве ти се леле леле
   
 11. Deleted member 41464

  Deleted member 41464
  Гостин

  разочаран сум од момците/девојките кои работот во салоните инаку друго е одлично,посебно страницата онлајн е 10/10
   
 12. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,870
  3,305
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Зошто си разочаран, сподели и со нас
   
 13. Aleksanda

  Aleksanda
  Intern

  11
  8
  5 Февруари 2010
  Нов е членот. И одма разочарување
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 14. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,481
  4,818
  18 Септември 2013
  Машко
 15. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  1,313
  956
  1 Јуни 2016
  МиДа .. аман бре, под карпа живееш? :D
   
  На windows8, MacRazor, Zippo и уште 2 други им се допаѓа ова.
 16. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,481
  4,818
  18 Септември 2013
  Машко
  па од кај знам, денес ми затреба нешо и бев у шити мол викам успат да зеам и цврц! кругче на приземје и сиот збунет. знам до ајстајл беа али ги нема.
  Испратено од s8+ преку IT.mk форум апликација
   
 17. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,341
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Може му е 14-ти јузер. Во секој случај тука сте некаде со активност на форумов, он за неколку дена колку ти за 10 години. :)
   
  На Cicada, Antonio Vasilevski, StalkeR и уште 4 други им се допаѓа ова.
 18. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  960
  1,446
  6 ноември 2007
  Занимљиво
  121.jpg
  Два дуќани затвораш, еден отвараш. Ова некако не ми делува на ширење него на кубурење... Слабо купувате некако :p
   
 19. Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,209
  9 Јуни 2015
  Машко
  И чаир се отвори нов. 2 за 2.
   
  На SiPy` и igor_igor им се допаѓа ова.
 20. SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,645
  4,525
  23 Јуни 2015
  Машко
  Не е точно. Анхоч само еден затвори...АМЦ. Другиве самите се прешалтаа на бела техника.
   
  На TheMarshal и goranzoran им се допаѓа ова.
 21. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  960
  1,446
  6 ноември 2007
  Да? Еее тоа е веќе паметен потез :)
  А сега реално што?! На Партизанска ако ги скинеш Буњаковец и Сити Мол, фактички му иде Од Ѓорче ко ќе влезеш, Влае, Карпош цел, кремот од Тафталиџе...400.000 народ ќе опслужува една продавница а?
  Паметен потег вкрај! Сити мол кириите огон, Косово кој го e*e.... :D


  АМЦ самиот себеси се затвори. Уште се ситите со тоа... дека имавте еден од најдобрите домашно лиценцирани брендови на пазаров - Quart.
  Дека рушеа цена и им матеа водата на останативе. Ајде и Сет нека затвори да бог да! Ќе ви остане Анхоч и ГРЧКА!!! Ене го каде е Солун НАШ!!!
   
 22. SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,645
  4,525
  23 Јуни 2015
  Машко
  Еве нареден пат ќе те консултираме тебе каде треба да отвориме продажни салони. Фала на критиките, ќе се потрудиме да бидеме уште подобри.
   
  marv, Banjifiko и на Вајкинг им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...