Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rog strix

 1. Куќиште Asus ROG Strix GX601 Helios RGB ATX + NZXT AER RGB 2 вентилатори

  Куќиште Asus ROG Strix GX601 Helios RGB ATX + NZXT AER RGB 2 вентилатори

  Продавам куќиште Asus ROG Strix GX601 Helios RGB ATX - црно. Куќиштето е купено во март и има гаранција до 03.2024 од Сетек. Заштитните фолии сеуште стојат на стаклата. На задниот горен дел има две скоро незабележливи гребаници од ~1cm, такво го добив. Цена 9000 МКД. Куќиштето се продана без...
 2. Asus Rog Strix Go 2.4 ElectroPunk

  Asus Rog Strix Go 2.4 ElectroPunk

  Продавам многу малку користени и совршено зачувани бежични слушалки Asus Rog Strix Go 2.4 ElectroPunk. Комплет со кутија, футрола и сите додатоци. Без никакви траги од користење. Цена фиксна 5.000 денари.
На врв Дно