Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
menansali

ROG SWIFT 360Hz PG259QN

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
22.000 ден.
Истекува

Опис

Zdravo prodavam ASUS Rog Swift 360hz PG259QN monitor dobar socuvan bez nikakov problem i ostetuvanje


ASUS Rog Swift 360hz PG259QN
24.5-inch FHD (1920 x 1080) fast IPS gaming monitor with 360 Hz refresh rate designed for professional esports gamers
ASUS Fast IPS technology enables a 1 ms response time (GTG) for sharp gaming visuals with high frame rates.
NVIDIA® G-SYNC® processor provides smooth, tear-free gaming at refresh rates up to 360 Hz

cena: 24000 DEN

Информации

Автор
menansali
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
181

Повеќе огласи од menansali

На врв Дно