Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Продадено Куќиште Asus ROG Strix GX601 Helios RGB ATX + NZXT AER RGB 2 вентилатори

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://rog.asus.com/cases/rog-strix-helios-model/
Продавам куќиште Asus ROG Strix GX601 Helios RGB ATX - црно.

Куќиштето е купено во март и има гаранција до 03.2024 од Сетек. Заштитните фолии сеуште стојат на стаклата. На задниот горен дел има две скоро незабележливи гребаници од ~1cm, такво го добив.

Цена 9000 МКД.

Куќиштето се продана без NZXT кулерите, занемарете го насловот ве молам.

На следниот линк имате две кратки видеа од претходниот билд:
View: https://imgur.com/a/VbAW9Ee

Информации

Автор
m4rk0
Поднесена
Последна промена
Прегледи
193
На врв Дно