Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Asus Rog Strix Go 2.4 ElectroPunk

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
312

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно