• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

music

 1. SonicMK

  Музичка продукција и миксови

  Дечки, девојки и музички фанатици, споделете искуства и Ваши soundcloud, mixcloud, beatport, bandcamp итн.. профили или линкови со продукции / миксови / видеа со ваши креации. Ајде и една анкета за оние што продуцираат. Еве да почнам. Продуцирам подолго време на FL Studio во домашни услови...
 2. Глупав

  Музика Музика славен да бидам

  Знам дека за некое време и ние ќе станиме ко оние странцине и дека најверојатно ќе слушаме преку Spotify или Google Play или Deezer или нешто слично ама сепак сакам да си имам offline архива... па ме интересира каде можам да најдам некоја lossless FLAC формат на Македонска Музика... друго...
На врв Дно