Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

midi

 1. Се продава midi keyboard

  Се продава midi keyboard

  Се продава миди клавијатура со 25 типки. Клавијатурата е само отворена и тестирана во Аблетон во одлична состојба. Доаѓа во оригиналното пакување. Контакт: 076 519 105 Орце
 2. imperial

  Купувам MIDI to USB кабел или адаптер.

  пример: https://www.thomann.de/gb/thomann_midi_usb_1x1.htm или нешто слично.
На врв Дно