1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
imperial
Последна активност:
23 Мај 2019 во 18:50
Зачленет:
12 Август 2009
Мислења:
1,392
Допаѓања:
1,990
Поени од трофеи:
517
Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Скопје

Сподели

imperial

V.I.P, Машко, од Скопје

imperial последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Gaming PC: Asus Z87 + i5 4670K + 16GB DDR3-2400 + RX580 8GB + 240GB SSD + 1TB HDD, 23 Мај 2019 во 18:50