• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

leeco bike паметен велосипед

  1. gokica

    LeEco Андроид велосипед

    Барајќи велосипед на склопување наидов на статија за паметен велосипед. На CES 2017 е претставен LeEco велосипедот: LeEco's Android-powered smart road bike is for hardcore cyclists Си има 4 инчен таблет со Snapdragon 410 processor и 4G LTE а платформата е Bike OS т.е. Андроид верзија за...
На врв Дно