Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

конзола

 1. ПС4 500гб

  ПС4 500гб

  Ве молам проценка за ПС4 -500гб. Конзолата е купена во Галерија на 31.12.2018год. Прв сопственик, играна по дома. Супер сочуван, никогаш непоправан, чистен редовно. Со конзолата следат 2 оригинални контролери и оригинален постоље-полнач, плус една оригинална игра (Бордерландс). Контролерите...
 2. ARMac

  Xbox One Recovery или Upgrade на интерниот диск

  Еве да не барате по интернет како се прави рикавери на xbox one (сите 3 модели) во случај интерниот диск да рикне или сакате да ставите SSD. Сите туторијали онлајн со пајтон скрипти и клонирања не важат. Пробав нејќе веќе така. Има поедноставен начин а тоа е рикавери со УСБ на кое го има...
На врв Дно