Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
F

Продадено ПС4 500гб

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Ве молам проценка за ПС4 -500гб.
Конзолата е купена во Галерија на 31.12.2018год. Прв сопственик, играна по дома. Супер сочуван, никогаш непоправан, чистен редовно.
Со конзолата следат 2 оригинални контролери и оригинален постоље-полнач, плус една оригинална игра (Бордерландс).
Контролерите функционираат супер, сите копчиња, џоистици… но имаат видливи знаци на користење. Чувам кутија, сметки, упатсва, сите кабли…

Ако нешто значи, пред две ипол години двете деца си добија персонални пс-а, од тогаш скоро и да не е уклучен.

Информации

Автор
Fidan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
155

Повеќе огласи од Fidan

На врв Дно