Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

искуство

 1. -={K-O-R-U-N}=-

  Уште една тема за ултра лошиот сервис на анхоч (со мала буква)

  TL;DR: Однесен маус за промена на клик/свич, вратен со осакатени глајдери. Маусот е Logitech G502 кој правеше двоклик/троклик (после 6 месеци користење). Направив тестови и видео докази, за да им олеснам, а и да си убрзам за да не ми кажат „ништо не му е“. Се јавуваат дека е среден, го зимам...
 2. zak1711

  Купување компјутерски делови од aliexpress

  Здраво, Ме интересира дали има некој од форумов искуство со набавка за делови за компјутер од aliexpress. Јас сум заинтересиран да купам процесор lga 1150, на страната пишува дека се користени и за нив има гаранција од 3 месеци до година дена во зависност од која продавница. Јас пример имав едно...
На врв Дно