Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

giveaway

 1. ContentBot

  IT.mk 1337 Giveaway #27: 5.000 ден. gift картичка

  Eдна од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, кога се прави избор од листата на активни 1337 членови преку Random.org. Подарокот...
 2. ContentBot

  1337 Giveaway #23: Ssd M.2 500gb Samsung 980 Pro Nvme Pcie Gen4 Mz-V8p500bw/2

  Eдна од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 3. ContentBot

  1337 Giveaway #21: Алат iFixit Essential Electronics Toolkit V2, IF145-348-2

  Eдна од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 4. ContentBot

  1337 Giveaway #20: SSD M.2 500GB Samsung 980 PRO NVMe PCIe Gen4 MZ-V8P500BW

  Eдна од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 5. ContentBot

  1337 Giveaway #18: Паметен часовник Lenovo S2 PRO 1,69", 23 sports modes, Black

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 6. ContentBot

  IT.mk 1337 Giveaway #13: Медиа плеер Google Chromecast со Google TV 4K HDR streaming 60fps, HDMI, Snow White GA01919-US

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 7. ContentBot

  Месечен 1337 Giveaway #10: Безжична тастатура Logitech MX KEYS + Бонус подароци

  Една од придобивките на читателите кои ќе се решат да го поддржат IT.mk со 1337 премиум членство е и учество во рандом месечен giveaway, во кој доделуваме вредни награди. Секој месец доделуваме по еден подарок, а изборот се врши на 15-ти во месецот кога се прави избор од листата на активни 1337...
 8. ContentBot

  Месечен 1337 Giveaway #9: Екстерен хард диск WD Elements Portable Black 2,5” 2TB USB 3.0 WDBU6Y0020BBK-WESN

  Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член. Повеќе за придобивките за членството ќе...
 9. D

  Месечен 1337 Giveaway #5: Слушалки ASUS ROG STRIX Fusion 300 7.1, w/Microphone

  Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член. Повеќе за придобивките за членството ќе...
 10. D

  Месечен 1337 Giveaway #4: Алат iFixIt Manta Driver Precision Bit Set 112 bit, IF145-392

  Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член. Повеќе за придобивките за членството ќе...
 11. D

  Месечен 1337 Giveaway #3: Logitech Bluetooth аудио ресивер 980-000912

  Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член. Повеќе за придобивките за членството ќе...
 12. D

  Специјален 1337 Giveaway!

  Слушајќи го вашиот фидбек (линк) после првиот 1337 giveaway, се решивме да ве послушаме и да организираме специјален 1337 Giveaway во кој ќе доделиме... BUT... ...овој специјален giveaway ќе се активира во оној момент кога на IT.mk ќе има 200 премиум членови (basic + 1337). За транспарентен...
 13. D

  Месечен 1337 Giveaway #2: Механичка тастатура DUCKY ONE 2 SF RGB 65% PBT Double-shot keycaps Kailh BOX Brown

  Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член. Повеќе за придобивките за членството ќе...
 14. D

  Месечен 1337 Giveaway #1: Logitech MX Master 3 безжичен маус

  Една од придобивките на 1337 членовите е учество во рандом, месечен giveaway, т.е. подарок. Секој 15-ти во месецот ќе биде направен рандом избор од листата на 1337 членови со активно членство/претплата и најавениот подарок ќе припадне на еден член. Повеќе за придобивките за членството ќе...
 15. Flapjack

  Giveaway на игри

  Здраво друштво, Прошлава година имав собрано мал стокпајл од игрици што не ми требаат или веке ги имам па мислев дека можеби на некој од вас би му се погодиле. Не се трипл-А игрици ама има по нешто за секого мислам. Сите игри се во форма на steam codes. Giveaway-от ке биде по принцип first...
На врв Дно