Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

app

 1. Miki98

  OneID електронска идентификација

  Здраво ит другари Денес за првпат забележав една апликација која имам инсталирано OneID. ете линк Дали ќе може во иднина да се потпишуваме без да одиме во шалтер? пр: Издавање на пасош/лична карта и др.? https://oneid.mk/za-korisnici.nspx
 2. A

  Рецензија My Fitness Trainer

  Здраво на сите :) Сакам да ви ја претствам мојата апликација My Fitness Trainer. Апликацијата е прирачник за вежбање содржи околу 50 вежби со опис и со слика, сите вежби се поделени по мускулни групи. Апликацијата содржи календар за секој ден во неделата поделен во две групи, датабаза за запис...
На врв Дно