• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IT.mk | Форум

psyside
psyside
Christian Dior Homme Intense.
FLEGMA
FLEGMA
Не бев сигурен. Ептен ебачки мирис е ова
psyside
psyside
Ептен богами :D

Има и други многу добри, али овој се двои, поготово Dior Homme (non intense) али трае помалце, не е толку јак. Генерално се 90% исти.

Dior Homme ми е број 1 на сите времиња, без конкуренција, второ место Aventus.
FLEGMA
FLEGMA
И Cartier колега, и Cartier :)
Видиш, си најдов на форумов парфем фрик како мене :)
хахха
На врв Дно