• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1857

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   Маша

   Practice makes perfect
   • Мислења
    531
   • Реакции
    1,323
   • Поени од трофеи
    380
  2. Ми се допаѓа

   fuzzjaw

   Unstoppable
   • Мислења
    1,719
   • Реакции
    2,985
   • Поени од трофеи
    1,507
  3. Ми се допаѓа

   Astro

   Epic
   • Мислења
    7,860
   • Реакции
    11,137
   • Поени од трофеи
    2,207
  4. Ми се допаѓа

   lumixoid

   Gaining Experience
   • Мислења
    152
   • Реакции
    168
   • Поени од трофеи
    250
  5. Ми се допаѓа

   MadBuldog

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    177
   • Реакции
    429
   • Поени од трофеи
    290
 • Вчитување…
На врв Дно