• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1059

Сите (10) Хаха Хаха (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4) Тажно Тажно (1)

  1. Ми се допаѓа

   goce03

   Practice makes perfect 41 Од Skopje
   • Мислења
    1,076
   • Реакции
    1,838
   • Поени од трофеи
    365
  2. Ми се допаѓа

   Vlecka

   Gaining Experience 26
   • Мислења
    354
   • Реакции
    173
   • Поени од трофеи
    165
  3. Хаха

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,272
   • Реакции
    5,785
   • Поени од трофеи
    2,202
  4. Хаха

   gOJDO

   Illuminator Од сред село
   • Мислења
    10,242
   • Реакции
    16,523
   • Поени од трофеи
    2,317
  5. Хаха

   Rukfash

   Баниран/a Од Неврленд
   • Мислења
    1,496
   • Реакции
    1,121
   • Поени од трофеи
    442
  6. Хаха

   Dajman

   Gaining Experience 23
   • Мислења
    142
   • Реакции
    224
   • Поени од трофеи
    130
  7. Ми се допаѓа

   CyberMen

   Gaining Experience
   • Мислења
    167
   • Реакции
    191
   • Поени од трофеи
    150
  8. Ми се допаѓа

   ImTheDude

   On your way to fame 33
   • Мислења
    597
   • Реакции
    686
   • Поени од трофеи
    392
  9. Хаха

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,950
   • Реакции
    4,214
   • Поени од трофеи
    1,702
  10. Тажно

   DarthJe5us

   Practice makes perfect
   • Мислења
    2,204
   • Реакции
    1,675
   • Поени од трофеи
    692
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно