1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ImTheDude
Зачленет:
31 oктомври 2011
Мислења:
560
Допаѓања:
627
Поени од трофеи:
392
Пол:
Машко
Роденден:
11 Јануари 1988 (Возраст: 32)

Сподели