• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #32

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   ekonomist

   On your way to fame
   • Мислења
    1,088
   • Реакции
    505
   • Поени од трофеи
    465
  2. Ми се допаѓа

   mnikolce

   On your way to fame 40
   • Мислења
    709
   • Реакции
    571
   • Поени од трофеи
    205
 • Вчитување…
На врв Дно