• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6012

Сите (11) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (10) Тажно Тажно (1)

  1. Ми се допаѓа

   DonFrozex

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,064
   • Реакции
    1,284
   • Поени од трофеи
    370
  2. Ми се допаѓа

   Gecas12

   Intern 20
   • Мислења
    28
   • Реакции
    31
   • Поени од трофеи
    30
  3. Ми се допаѓа

   fuzzjaw

   Unstoppable
   • Мислења
    1,577
   • Реакции
    2,670
   • Поени од трофеи
    1,507
  4. Ми се допаѓа

   DrMTR

   Guru 33
   • Мислења
    6,711
   • Реакции
    6,732
   • Поени од трофеи
    2,202
  5. Ми се допаѓа

   Pane-G

   On your way to fame
   • Мислења
    1,471
   • Реакции
    830
   • Поени од трофеи
    492
  6. Ми се допаѓа

   Chiron

   Intern
   • Мислења
    4
   • Реакции
    10
   • Поени од трофеи
    20
  7. Ми се допаѓа

   HoLfElDeR

   Gaining Experience Од Непозната
   • Мислења
    151
   • Реакции
    74
   • Поени од трофеи
    220
  8. Тажно

   ekonomist

   Gaining Experience
   • Мислења
    1,075
   • Реакции
    498
   • Поени од трофеи
    465
  9. Ми се допаѓа

   Futurelakimens

   Practice makes perfect 22
   • Мислења
    1,657
   • Реакции
    1,055
   • Поени од трофеи
    442
  10. Ми се допаѓа

   Sharlovski

   Unstoppable 36 Од Ресен
   • Мислења
    1,203
   • Реакции
    2,719
   • Поени од трофеи
    1,345
  11. Ми се допаѓа

   Скоти

   On your way to fame 29
   • Мислења
    371
   • Реакции
    843
   • Поени од трофеи
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно