1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by zmija

 1. zmija
  Iam imac 1999 orginal tastatura maus kolekcionerski procenka
  Тема од: zmija, 12 Јули 2019 во 16:31, 1 одговори, Во форумот: Продавам
 2. zmija
  Испрати

  Igra torrent virus

  .
  Мислење од: zmija, 12 Јули 2019 во 11:20 Во форумот: Компјутерска безбедност
 3. zmija
 4. zmija
 5. zmija
 6. zmija
 7. zmija
 8. zmija
 9. zmija
  Испрати

  Igra torrent virus

  Мислење од: zmija, 10 Јули 2019 во 20:51 Во форумот: Компјутерска безбедност
 10. zmija
  Испрати

  Ретро хардвер

  Колку вреди imac 1 од 1999 со оргинал тастатура и маус
  Мислење од: zmija, 10 Јули 2019 во 20:19 Во форумот: Oстанато
 11. zmija
 12. zmija
 13. zmija