Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
zmija

Monitor 4:3

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Kupuvam monitor od postarite 4:3 prednost dell od 20 inchi nagore so vrtenje ekranot da bidi

Информации

Автор
zmija
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
54
На врв Дно