1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
zmija
Последна активност:
2 Јуни 2020 во 00:41
Зачленет:
26 Мај 2007
Мислења:
326
Допаѓања:
194
Поени од трофеи:
275

Следачи 1

Локација:
Bitola
Занимање:
NoLifer

Сподели

zmija

Gaining Experience, од Bitola

drop that zero and get with a hero 14 oктомври 2014

zmija последен пат беше виден (како):
2 Јуни 2020 во 00:41