1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
WarriorAngel
Последна активност:
2 Јули 2019
Зачленет:
1 Април 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Женско
Роденден:
12 Јули 1994 (Возраст: 25)

Сподели

WarriorAngel

Intern, Женско, 25

WarriorAngel последен пат беше виден (како):
2 Јули 2019