1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tapatest
Последна активност:
17 Јули 2019
Зачленет:
30 ноември 2018
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
1 Јануари 1991 (Возраст: 28)

Сподели

tapatest

Intern, 28

tapatest последен пат беше виден (како):
17 Јули 2019