1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Envato
Последна активност:
21 Август 2016
Зачленет:
20 Август 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
2 ноември 1984 (Возраст: 35)

Сподели

Envato

Intern, Машко, 35

Envato последен пат беше виден (како):
21 Август 2016