• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од cobe_j

  1. cobe_j

    Помош за деца без родители

    имам некои делови кои сакам да ги донирам.може ли да ми каже некој каде да ги донесам?
На врв Дно