1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Aowek

 1. Aowek
  Испрати

  Т-Home оптика

  Кај мене никако да дое оптика од т-home :(
  Мислење од: Aowek, 12 oктомври 2019 Во форумот: Телеком
 2. Aowek
 3. Aowek
 4. Aowek
 5. Aowek
 6. Aowek
 7. Aowek
 8. Aowek
 9. Aowek
 10. Aowek
 11. Aowek
  [ATTACH]
  Мислење од: Aowek, 17 Септември 2019 Во форумот: Е-Бизнис
 12. Aowek
 13. Aowek
 14. Aowek