Вашето образование е...

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од D, 24 Декември 2007.

Пронајдете се...

 1. Сеуште сум во основно.

  51 глас/а
  6.7%
 2. Јас сум средношколец.

  170 глас/а
  22.3%
 3. Јас сум студент.

  263 глас/а
  34.5%
 4. Имам завршено факултет и сум вработен.

  126 глас/а
  16.5%
 5. Имам завршено факултет и сум невработен.

  45 глас/а
  5.9%
 6. Не студирам и сум вработен.

  71 глас/а
  9.3%
 7. Не студирам и сум невработен.

  37 глас/а
  4.8%
 1. sostius

  sostius
  Gaining Experience

  98
  230
  16 Јануари 2017
  Машко
  Фотограф
  Дипломиран економист, вработен како автомеханичар во сопствена фирма.Фотограф за викенди. Живот-компот. :)

  Испратено од [device_name] преку IT.mk форум апликација
   
  На Metuzalem и DrMTR им се допаѓа ова.
 2. psyman

  psyman
  Gaining Experience

  36
  58
  30 Март 2018
  Дипломиран информатички инжинер, вработен како веб девелопер. Во слободно време ако има нешо фриланс, али гледам да потпикнам малку гејминг тајм, поточно некоја партија Дота или во последно време Overwatch. :)
   

Сподели