• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

звук

  1. Luxell

    Проблем со аудио драјвер!?

    Се работи за постар лаптоп HP G70,кој додека беше со инсталиран Win7 се беше во ред со звукот а од како му инсталирав Win10-64bit се појави проблем кој никако не можам да го средам. Значи се работи за следното од како ќе го приклучам лаптопот има звук но доколку го оставам 20-на минути да не го...
На врв Дно