• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

звук

  1. Luxell

    Проблем со аудио драјвер!?

    Се работи за постар лаптоп HP G70,кој додека беше со инсталиран Win7 се беше во ред со звукот а од како му инсталирав Win10-64bit се појави проблем кој никако не можам да го средам. Значи се работи за следното од како ќе го приклучам лаптопот има звук но доколку го оставам 20-на минути да не го...
На врв Дно